Przejdź do treści

Linki

Beta wersja podstrony ;)*

Wszyscy, których warto polecić zostali tutaj zalinkowani.
A w ogóle to gniotka możesz znaleźć na blipie, flakerze, naszej-klasie za parę lat, forum.optymalizacja.com, gdzieś tam jeszcze i gdzieś tam jeszcze.

Blogi SEO:

 1. Lexy Blog – Marta już nie pisze. A szkoda, blog jest archiwum bardzo ciekawych tekstów na temat pozycjonowania i reklamy internetowej. Zawiera sporo dobrego, dla początkujących dobra lektura na zimowe noce.
 2. Magiczne SEO i SEM – Kasia i Bartek piszą bloga. Jest fajny.
 3. Pajmon, do diabła – Piotr od czasu do czasu napisze coś o SEO i reklamie internetowej. Jego podejście jest bardzo ciekawe i myślę, że warto tam zajrzeć od czasu do czasu ;) Ale wcale nie pisze często.
 4. bynajmniej – sam nie wiem. Bynamniej tak.
 5. Seoblogowanie – Pyciak pisze o pozycjonowaniu. Niewiele wie, ale lubi powtarzać usłyszane teorie i pogadanki pozycjonerów i pisze. Tak mi się zdaje. Luźno bloguje i dobrze. Teraz to gniotek przejął ster i będzie popisywać się na seoblogowanie.pl zapraszam!
 6. Sprawny Marketing – Tam to pany profesjonalnie robią i znają się na rzeczy. Nie mogę ich komentować, jeszcze nie.
 7. ittechnology.us – Tu też Pan profesjonalnie bardzo. Tak, że gniotek nie skacze.
 8. GoogleBlog Polska – O nich to nawet nie wspomnę. Ach, jedynie w swoim rodzaju i wybitnie mądrzy. Czasem mam wrażenie, że… jakby pracowali w google.
 9. http://www.bogatypartner.pl/ – przypadkowo się tu znalazł. To nie ma nic wspólnego z SEO.
 10. http://www.koorde.pl/blog/ – specjalnie często to go Bartek nie aktualizuje, ale warto sobie poczytać. Takie troszkę inniejsze spojrzenie ma na SEO niż dla przykładu wielkiego ja :)

Takie trochę marketingowe:

 1. http://www.dynanet.pl/copywriting/ – od niedawna czytam, dlatego wiele jeszcze powiedzieć nie mogę. Ale… uczę się, żeby wiedzieć jak dobrze pisać i jak sprawdzić copywritera.

Blogi inne:

 1. http://jakubczekaj.wordpress.com/ – jeszcze młodziutki, ale może być ciekawy. Jak za pół roku będzie nadal istniał i fajny był, to zmienię ten opis.
 2. http://piotrsynowiec.pl/ – chyba mogę polecić!
 3. Krzysztof Lis
 4. hatalska
 5. shpyo
 6. websta
 7. zawsze kwadrat
 8. kondotier
 9. piort wereśniak
 10. FAZA blog – On Ci powiedział raz, a dobrze.. On miał na imię… Tak mi się czyta od niedawna :)

Zupełnie inne:

 1. www.sukcespro.pl – bardzo interesująca firma, na której stronę www będę zaglądał i cały czas myślę nad skorzystaniem z ich e-kursów. Zupełnie dla rozryweczki ;)
 2. produktywnie.pl – blog, bardzo fajny. Warto być produktywnym i uczyć się zarządzania swoim czasem. Naprawdę!
 3. www.tomekmiodek.pl – takie bardzo bliskie mi tematy pszczelarskie porusza Tomek Miodek. Bardzo mi się blog podoba i daję go tutaj, żeby od czasu do czasu sobie zajrzeć i poczytać w wolnej chwili :)

Moje:

 1. A na przykład: gniotka.pl

Wyjątkowe Katalogi Stron:

Ulubione gry Gniotka:
Gothic, dupa jasia, stasia i rasia.

Kulturoszerzcy nie należace do gniotka:
filmaster, kupa i dupa,

Na stronę mam fajny pomysł, nawet bardzo fajny. Zapraszam do zgłaszania dodatkowych propozycji blogowych, stronowych i tak dalej na adres e-mail. Zamieszczę link do każdego ciekawego, nie wymagam od Ciebie linka zwrotnego!

Dodaj komentarz