Przejdź do treści

O mnie

Nadszedł czas na zagospodarowanie przestrzeni i napisanie czegoś o sobie :)

Nazywam się Michał Taciak, prowadzę Gniotkowego Bloga. W sieci to wszędzie jestem gniotek, chociaż pewnie są już gdzieś tam inni ludzie, który też tak siebie nazywają :) Jeżdżę starym Citroenem Xsarą, mam laptopa długo żyjącego Fujitsu Siemens(do którego ciągle dokładam), a tak zupełnie dodatkowo to korzystam obecnie z telefonu Nokia C3 :)

Jestem właścicielem firmy gniotka.pl, która działa w branży internetowej. Dodatkowo prowadzę studio fotograficzno-filmowe, zajmujące się tworzeniem dokumentacji z imprez okolicznościowych: taciak.pl.

Kolejną gałęzią mojej życiowej działalności jest uczestnictwo i aktywna praca w systemie MLM(od niedawna, ale z efektami). Na ten temat można więcej poczytać w zakładce Mój biznes w MLM :-)

Jako, że trudno o sobie pisać, postanowiłem poprosić o to znajomych:

Michał to bardzo sympatyczny kolega. Zainteresował mnie reklamą w Internecie kiedy ja traciłem nadzieje w sukces mojego sklepu. Jego innowacyjne poglądy są często sprzeczne z moimi, ale właśnie dzięki temu nasza znajomość jest ciekawa. Bezpośredniość i upartość potrafi być irytująca, ale myślę że to właśnie to popycha go w stronę szeroko pojętego sukcesu.

– Konrix (pozycjonowanie dębica)

Michał to równy gość, potrafi bardzo zmotywować do działania. W dodatku jest świetnym „kolegą po fachu” jak to się mówi – praca w tej samej branży, wymiana doświadczeń i wszelkie wzajemne sugestie są bardzo ważne, między innymi dlatego cenię sobie tę znajomość. Michał lubi sobie ponarzekać, że znowu czegoś nie zrobił – ale tak prawdę mówiąc stawia sobie ciągle nowe cele i nie porzuca całej tej otoczki pracy nad produktywnością jak większość (być może po prostu jest uparty w tym pozytywnym znaczeniu), co się bardzo ceni i bardzo inspiruje. W dodatku pewnego dnia w mailach od słowa do słowa dowiedziałem się, że jest fanem pewnego modelu samochodu japońskiej marki – więc mówi to samo za siebie.;) Ilekroć robię porządki w przeglądarce, to blog Michała zawsze trafia do ulubionych subskrypcji  RSS.

– Łukasz Budny (pozycjonowanie Częstochowa)

Gniotek to taki gość, w którym każdy odnajdzie cząstkę siebie samego ;). Ja często widzę w nim odbicie niektórych moich cech pozytywnych, ale niestety też i negatywnych jak np. okresy „lenia”. Chłopak jednak się nie poddaje i walczy do końca, stawiając sobie codziennie nowe cele. Współpracujemy wspólnie w ramach grupy WolnoscMLM i widać w nim potencjał, który – jestem przekonany – zostanie przez niego w końcu w pełni wykorzystany, dzięki czemu za kilka miesięcy będzie w stanie wstawić tu swoją fotkę za kółkiem własnego Mercedesa! :) A, no i bloga ma niegłupiego ;-)

– Szymon Przybyszewski

Mam swój profil na Facebooku, GoldenLine i… konto na kurniku :)
Również obecny jestem na forum.optymalizacja.com

No i tak poza tym wszystkim, to mam swoje cele, które zrealizuję w niedługim czasie. Najważniejszym z nich jest osiągnięcie swobody finansowej w wieku 25 lat :) Ten cel łączy się bezpośrednio z rozwojem firmy oraz własnej osoby naturalnie. Wszelkie postępy prezentowane są na blogu :)

Wyznaję zasady Napoleona Hilla, nie korzystam z kościoła, nie lubię dobrej muzyki. Czytam książki, gazety, fora, blogi… kupuję za dużo, a jakby tego było mało – nie jestem studentem. Większość moich pieniędzy pochłania druga połówka, której zdarzy się mnie wesprzeć: Netka :)

Wszystkich zapraszam do współpracy ze mną. Bardzo chętnie pomagam w realizacji ciekawych i niekoniecznie nowatorskich projektów. Jeżeli uważasz, że jestem Ci do czegoś potrzebny – pisz!

Dodaj komentarz