Przejdź do treści

Teksty na zlecenie

AKTUALNA OFERTA:

Pisanie tekstów na zlecenie  –  Tworzenie zaplecza
Oferta mojej firmy, a dla czytelników bloga zniżki – wystarczy dopiszek: „jestem z bloga gniotka” :)

Tak zupełnie hobbystycznie i ochoczo zajmuję się pisaniem tekstów na strony internetowe. Od momentu założenia firmy wykonujemy wszelkiej maści artykuły dla potrzeb internetowych serwisów. Poniżej znajduje się moja oferta współpracy dla każdego, kto szuka firmy dostarczającej wysokiej jakości treści.

  • PISANIE ARTYKUŁÓW NA WARTOŚCIOWE, MERYTORYCZNE, TEMATYCZNE STRONY

Posiadamy grono doświadczonych redaktorów, którzy zajmują się wyszukiwaniem i redagowaniem informacji na zadane tematy. Merytoryczne artykuły piszą osoby młode, studenci dziennikarstwa, filologii oraz specjaliści w konkretnych dziedzinach. Nasze teksty są najwyższej jakości.

  • PISANIE ARTYKUŁÓW NA ŚREDNIEJ JAKOŚCI ZAPLECZA

Tworzymy pełną treść dla stron internetowych. Jeżeli nie chcesz zlecać tworzenia całego zaplecza(całych stron www), chętnie zajmiemy się jedynie częścią zadania. Napiszemy spójne, odpowiednie tematycznie i interesujące teksty dla Twojego zaplecza.

  • PISANIE TEKSTÓW DLA KATALOGÓW TYPU PRESELL PAGES

Teksty przygotowywane pod SEO. Unikalne, poprawne gramatycznie, stylistycznie oraz logicznie. Jako jedna z nielicznych firm mających w ofercie pisanie tekstów dla potrzeb SEO, gwarantujemy brak „lania wody” i wysoką jakość tekstów roboczych. Zawsze stawiamy na jakość!
Piszemy także opisy do katalogów stron :)

  • PISANIE POSTÓW NA FORACH DYSKUSYJNYCH

Jeżeli chcesz rozkręcić swoje forum dyskusyjne, chętnie zajmiemy się stworzeniem dla Twojego forum profesjonalnego oraz odpowiedniego dla forum kontentu. Gwarantujemy wysoką jakość postów oraz pomysłowość podczas prowadzenia kampanii promocyjnej forum.

  • PISANIE TEKSTÓW DO SYNONIMIZATOR

Potrzebujesz dużej ilości unikalnego tekstu, który będzie służył przede wszystkim do pozycjonowania Twoich stron? Napiszemy dla Ciebie tekst, który będzie wypełniony po brzegi synonimami. Gwarantujemy maksymalne synonimizowanie tekstów, które nawet po wymieszaniu będą nie do rozpoznania – synonimizujemy doskonale :)

  • PROWADZENIE BLOGÓW ORAZ STRON INTERNETOWYCH

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej usługi dotyczącej administracji i rozwoju Twoich stron, z przyjemnością rozpoczniemy z Tobą współpracę na tym polu. Poprowadzimy bloga, będziemy pisać aktualności i wartościowe teksty na Twoją stronę www – stale.

  • PISANIE AKTUALNOŚCI ORAZ NEWSÓW

Mamy grono wyspecjalizowanych redaktorów, którzy zajmują się zbieraniem oraz redagowaniem newsów, z każdej dziedziny życia. Jeżeli szukasz firmy, która będzie dostarczać Twojej witrynie świeżą treść – jesteśmy do dyspozycji.

  • TEKSTY DO PRZEDRUKU NOWOŚĆ

Piszemy teksty specjalnie dla serwisów do przedruku. Ten rodzaj tekstów charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym połączonym z odpowiednimi zabiegami marketingowymi, które będą sprowadzać czytających na Twoją stronę www, a dodatkowo zachęcać ich do publikacji danego tekstu na własnych stronach internetowych. Obecnie obserwujemy duży wzrost skuteczności tego typu tekstów i zachęcamy do skorzystania z tej oferty :)

  • GOTOWE STRONY, ZAPLECZA, BLOGI, FORA, KATALOGI

Tworzymy kompleksowo zaplecza, fora, blogi oraz wszelkiego rodzaju serwisy, które pomagają w pozycjonowaniu Twojej strony www. Obecnie jako jedyna firma na rynku oferujemy Ci zajęcie się całym Twoim zapleczem od strony administracyjnej. Możemy je odświeżać dodając nowe treści, katalogować, preclować, tworzyć nowe. Pełen wachlarz usług dotyczący administracji zapleczem. Szczegóły tworzymy według indywidualnych potrzeb :)
Zamiast zlecać nam pozycjonowanie, możesz zlecić nam wyłącznie stworzenie odpowiedniego zaplecza – to ciekawa opcja, prawda? :)

Wszystkie teksty pisane są przez sprawdzone i rzetelne osoby. Zatrudniam wyłącznie wartościowych redaktorów, dla których pisanie jest przyjemnością, pasją i angażują się w nie pełną duszą. Dbam o to, aby każdy tekst był najwyższej jakości i został dostarczony na czas. Jeżeli potrzebujesz treści, kontentu, „serca strony internetowej” – czekam na kontakt :)

AKTUALNA OFERTA:

Pisanie tekstów na zlecenie  –  Tworzenie zaplecza
Oferta mojej firmy, a dla czytelników bloga zniżki – wystarczy dopiszek: „jestem z bloga gniotka” :)

1 komentarz do “Teksty na zlecenie”

  1. Pingback: Popiszę sobie teksty na zlecenie…

Możliwość komentowania została wyłączona.