Przejdź do treści

Pozycjonowanie

 Ten mój blog internetowy na samym początku mieścił tylko tematykę SEO. Troszkę się od czasów powstania bloga pozmieniało i teraz blog jest wielotematyczny, ale… moja firma, którą prowadzę, nadal z wielką przyjemnością i powodzeniem świadczy usługę pozycjonowania i promocji stron internetowych.

Od pewnego czasu skupiamy się w dużym stopniu na poszerzaniu elementów promocyjnych, co powoduje rozszerzenie naszej oferty. W chwili obecnej skutecznie wykonujemy:

  • POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Wykonujemy pozycjonowanie tradycyjnymi metodami. W pełni bezpieczne dla pozycjonowanej strony. Rozliczenie według preferencji(ryczałt lub płatność za efekt). Z chęcią podejmujemy się nawet trudnych haseł – te słabsze robimy „od ręki” :)

  • POZYCJONOWANIE LONG TAIL(DŁUGI OGON)

Fajne i przyjemne pozycjonowanie szczególnie dla serwisów, które nie mają z góry określonych głównych haseł kluczowych. Bardzo dobry sposób promocji dla sklepów internetowych oraz dużych serwisów posiadających duże ilości treści. Coraz częściej stosowany podczas pozycjonowania każdej witryny.

  • LINKI SPONSOROWANE – ADWORDS

Z coraz większą przyjemnością podejmujemy się prowadzenia kolejnych kampanii reklamowych w systemie AdWords. Mamy już troszkę doświadczenia, które owocuje bardzo dobrymi efektami. Jeżeli chcesz przeprowadzić testową kampanię lub ściągnąć na stronę natychmiastowo jak największy ruch – linki sponsorowane są dla Ciebie najlepszą metodą!

  • KAMPANIE BEZPOŚREDNIE

Jeżeli chcesz czegoś więcej niż pozycjonowanie i linki sponsorowane, mamy super propozycję. Zachęcamy do skorzystania z kampanii bezpośredniej prowadzonej przez moją firmę GNIOTKA.PL :) W zależności od wielkości budżetu, działamy promując Twoją stronę poprzez bannery, linki, bilbordy, a także spoty reklamowe. Kampania bezpośrednia jest jedną z tych „trudniejszych” do wykonania.

  • KAMPANIE POŚREDNIE

Moja ulubiona! Kampania pośrednia w naszym wykonaniu to promocja Twojej strony internetowej w całej społeczności internetowej. W jej przebieg wliczamy publikację tekstów do przedruku, reklamy na blogach(w tym wpisy sponsorowane, konkursy sponsorowane itp.), informacje na forach tematycznych, komentarze na wielu ruchliwych serwisach i wiele dodatków, o których publicznie nie trzeba wspominać :) Kampanie pośrednie są w większości przypadków najlepszym zapoczątkowaniem działań marketingowych.

  • AUDYT SEO / OPTYMALIZACJA STRON

Jeżeli nie potrzebujesz pełnej usługi pozycjonerskiej, albo po prosty nie chcesz jej zlecać… chętnie wykonam dla Ciebie profesjonalny Audyt SEO, który zawiera wszystkie informacje dotyczące tego jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową.
Jeżeli wolisz działać samodzielnie przy pozycjach Twojej strony, ale nie wiesz, w którym kierunku najlepiej zmierzać – możesz umówić się ze mną na SEO konsultacje. Serdecznie zapraszam :)

Pamiętaj, że zawsze czuwam nad przebiegiem pracy w mojej firmie. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby osiągać jak najlepsze wyniki i tworzyć najkorzystniejsze rozwiązania dla każdej ze stron. GNIOTKA.PL to firma, której możesz zaufać. Niczego nie ukrywam, uświadamiam oraz publikuję informacje na temat pozycjonowania dostępne dla każdego!

Jeżeli masz ochotę ze mną współpracować – zakładka kontakt cały czas czeka :)

Obecnie nie świadczymy kompleksowych usług marketingowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń! Gwarantujemy pomoc, doradztwo oraz polecenie sprawdzonych firm zajmujących się SEO.

Zapraszamy do kontaktu:
KONTAKT
Mamy niewygórowane ceny i bardzo przyjemną obsługę klienta :)

Dodaj komentarz