Przejdź do treści

Styl życia – oh i ah, nowocześnie.

  • przez

Moda na tworzenie własnego stylu życia rozprzestrzenia się w sieci prawie jak wirusik. Do gniotka również doszła ta propaganda. Gniotek także pisze swój styl i tworzy własny, nowoczesny, idealny, piękny i wyjątkowy obraz życia.

Po to w końcu powstała nowa kategoria, samozwana przez się: StyleLife :)
W tej kategorii zaczną pojawiać się teksty opisujące niektóre moje prywatne zachowania, podróże i wyjazdy z dala od komputera. Mimo, że staram się o utrzymanie dzięki pracy mobilnej, zdarza mi się pracować z dala od elektroniki. Zdarza mi się spędzać godziny poza łonem natury elektrycznej. Czasami nawet tęsknię za laptopem.

Tak czy inaczej, budowanie swojego publicznego ja wymaga poświęceń.

W tej kategorii, będę przedstawiał dążenie do perfekcji. Rozwój osobisty i drogę, którą obecnie podążam. Nieskromnie uważam, że może mieć ona bardzo dużą wartość w przyszłości i naprawdę warto ją zapisywać. Przyzwyczajony jestem do internetowych dzienników, ten dział będzie tworzony właśnie na wzór dziennika. Trzymam nadzieję i wiarę w to, że znajdziecie tutaj wartościowe informacje. Rzeczy pomocne i przydatne każdemu w zmaganiu się z codziennymi przeszkodami i ułatwiające zbieranie ziaren radości z codziennych sytuacji :)

Jeżeli komuś spodoba się sposób w jaki funkcjonuję, będę bardzo wdzięczny za kontakt i rozmowę. Wszystkich zachęcam do dzielenia się swoimi poglądami i wartościami. Zapraszam również do wysyłania własnych tekstów opisujących własne życie. Z ogromną przyjemnością będę je zamieszczał właśnie w tej kategorii.

Czy lubisz zmiany? :)