Przejdź do treści

Czwarty po-mikołajkowy konkurs

  • przez

I ostatni mam nadzieję już konkurs, a przedostatni wpis dotyczący konkursów. Jutrzejszego dnia wieczorem zrobię jeszcze podsumowanie. Będzie fajne, zobaczycie ;) Otóż tym razem wymagam od was nieco więcej niż w poprzednich konkursach, bo nagroda jest naprawdę fajna. Jest to również książka, ale jaka! Ten wredny PR… sam z ogromną chęcią bym ją sobie łyknął. Ale, no cóż, no nie mogę. Książka też jest używana, leci z allegro do mnie właśnie – ale liczy się treść i przekaz tej publikacji oraz oczywiście to, że można wstawić sobie ją do domowej biblioteczki.

wrednyprDobra, działajmy i twórzmy. Żeby wygrać tę książkę trzeba stworzyć najlepsze hasło reklamowe dla (tutaj chwila niecierpliwości, oczekiwania, zdenerwowania) oczywiście gniotkowego bloga. Można również pomyśleć nad hasłem reklamowym dla serii konkursów gwiazdkowych, które już planuję i to na większa skalę. Najlepszy slogan otrzyma książkę zbiorowego autorstwa Ten wredny PR i autor będzie mógł się wzbogacić o dodatkowe informacje, jakie są w niej zawarte.

Każdy może stworzyć kilka haseł reklamowych, ale co ważne! Jeden komentarz to jedno hasło oraz ewentualny opis do niego ;) Zaczynajmy zabawę, która skończy się jutrzejszego dnia około godziny 20.00 ! Jury w postaci gniotka, gniotka i gniotka żony czeka na wasze propozycje i ciekawe strzały ;)

PS
Wszystkie hasła mogą być wykorzystane przez gniotka, publikując je tutaj oddajesz kawałek tortu gniotkowi. Ach ten gniotek niecny plan wprowadza w życie. Ach ten gniotek…

16 komentarzy do “Czwarty po-mikołajkowy konkurs”

  1. gniotek.com – jestem więc czytam

    Takie proste przekształcenie: „Myślę więc jestem” – „Jestem więc czytam”

Możliwość komentowania została wyłączona.