Przejdź do treści

Ogłoszenie: Sprzedam forum fotograficzne

  • przez

Właśnie, postanowiłem sprzedać moje ukochane i wypieczone forum fotograficzne. Oczywiście mówimy o forum: www.forumphoto.pl – zainteresowanych zapraszam do obejrzenia i dokładnego przeglądu forum. Oczywiście sprzedaję całość, domena, hosting, wszystko.

Dodatkowo oferuję swoją pomoc przy prowadzeniu forum. Z uwagi na to, że na forum znajduje się ogromna społeczność, zżyta ze sobą i bardzo poukładana, dlatego proponuję moją ciągłą kandydaturę administracyjną – ze strony administratora, naprawdę nie jest dużo do zrobienia, czasem dać jakieś przywileje, coś poprawić, coś pozmieniać.

Forum zarabia, niewiele ale zarabia. Mam przygotowanych sporo planów dotyczących forum i pomysłów na wyciągnięcie większych pieniędzy, ale nie mam już serca do tego mini projektu i chciałbym zająć się nową rzeczą, na którą potrzebuję funduszy.

Jak widzicie w statystykach, forum ciągle się rozwija, z roku na rok poszerza swoje horyzonty. Mówiąc szczerze, to nawet go bardzo nie pozycjonowałem, większość to naturalny tok rozwoju :) Na forum zagląda ponad tysiąc unikalnych odwiedzających, generuje zdecydowanie ponad dziesięć tysiączków odsłon… dokładniejsze statystyki mogę przedstawić bardzo konkretnie zainteresowanym osobom.

Bardzo drogo cenię sobie forum, jednak jestem gotów do negocjacji.

Jeżeli ktoś chciałby kupić, to w pakiecie znajduje się jeszcze puknij.net – bardzo dobry preclo-blog, który przynosi sporo pożytku i kilka/kilkanaście dodatkowych stron zapleczowych.

Osoby mające konkretne pieniądze zapraszam oczywiście do kontaktu :)

Tagi:

2 komentarze do “Ogłoszenie: Sprzedam forum fotograficzne”

  1. Widać, że nie pozycjonowałeś zbytnio forum, aż 4 BL według google :) zastanawia mnie jaka jest cena wyjściowa tych negocjacji za forum?

Możliwość komentowania została wyłączona.