Przejdź do treści

Usługi dla pozycjonowania i inny rodzaj biznesu

  • przez

Jedna większość kojarzy gniotka przede wszystkim z pozycjonowaniem. Druga większość kojarzy go z usługami pisarskimi i dobrą jakością tekstów oraz… brakiem terminowości. Ten tekst może być fajną informacją dla wszystkich, którzy nadal gniotkiem chociaż trochę się interesują. Bo znowu będzie ogólnie i z odrobiną pierdzielenia.

Ostatnio informowałem was, że firma moja się rozwija. Że mało czasu, bo się pracuje. Że odszedłem od SEO na rzecz usług dla SEO. I wszystko jest jak było :) Najważniejszym aspektem jest moje przejście na drugą stronę. Z wykonawcy pozycjonowania stałem się klientem, który oczekuje efektów. Firma, której postanowiłem powierzyć moje testowe strony to ….. ? – oj musi dobra będzie, świeża ale dobra.

I to nie jest tak, że ja całkowicie rzucam temat pozycjonowania i zajmuję się czymś innym. NIE. Nadal pozycjonuję, jednak w 99% są to już wyłącznie moje witryny i strony, z których będę chciał w przyszłości czerpać dochód za ciężką pracę przy nich. Na razie jednak główny filar to pisanie tekstów na strony zapleczowe, do precli i katalogów. Tym się zajmuję i kropka. W tym jestem po prostu dobry i mam wielkie plany na przyszłość, a jedynym problemem było to, że pozycjonowanie nie wychodziło mi tak dobrze jak innym.

Dobrze wychodzi mi dostarczanie treści i (mam nadzieję) budowa zaplecza pod zlecenie. Dobrze wychodzą mi również zdjęcia ślubne i nie chciałbym tego nie wykorzystać :) Inspiracje z ostatniego wpisu nieco przycichły. Nadal chcę dla was zrobić nową wersję kursu tworzenia zaplecza oraz podać konkretne przykłady. Nadal również mam zamiar dać wam listę 50 darmowych precli, ale… na razie nie widzę żadnego odzewu ze strony czytelników, więc nie zamierzam zamieszczać linka do ów listy.

Informacja-Aktualizacja: gniotek.com jest mą odskocznią!

Na razie na wolnym czasie zabieram się za tworzenie własnej odskoczni, dzięki której życie stanie się przyjemniejsze. Na tym blogu też będą zmiany. I to w przeciągu tygodnia – wywalone zostaną dwie kategorie, a w ich miejsce wskoczą niespodzianki. Bardziej na moim czasie, aktualne i z pewnością chętniej uzupełniane. W obecnych kategoriach pozycjonowanie i optymalizacja jest już wystarczająco dużo wiedzy. A w przypadku pytań – zawsze macie kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Ten wpis jest wpisem kończącym uzupełnienie bloga o kilka nowych tekstów. To one określają obecnie nową drogę, którą będzie kroczył ten blog i zachęcam każdego do śledzenia cotygodniowych wpisów. Myślę, że warto :)

W następny piątek pojawi się nowa kategoria, a w niej kilka tekstów początkujących. Za tydzień także zaprezentuję wam przygotowaną super promocję w serwisie SEOtxt(ref link), którego jestem partnerem i dla czytelników bloga będzie super ciekawa rzecz :) Dodatkowo… aj, co ja tam będę :)

 

1 komentarz do “Usługi dla pozycjonowania i inny rodzaj biznesu”

  1. Postanowiłem poczytać Twój blog od razu po powrocie z urlopu i zauważyłem, że skupiłeś się na tym co wychodzi Ci najlepiej. Tak trzymaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.