Przejdź do treści

Warsztaty Silesia SEM 2010

 • przez

Tak, jest to post reklamowy. Bo zachęcam was do spotkania się ze mną na tych warsztatach!

Parę dni temu udało mi się wywalczyć wejściówkę na czerwcowe warsztaty Silesia SEM, które organizuje Akademia Ekonomiczna w Katowicach. Już łapie mnie ekscytacja i mam zamiar zachęcić was wszystkich do uczestnictwa w nich (oczywiście w miarę możliwości).

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: Silesia SEM ’10

Kawałek pozwoliłem sobie treści pobrać i prezentuję ją poniżej ;)

Co będzie w programie?

 1. Treść: Panele tematyczne o pozycjonowaniu i optymalizacji, wyszukiwaniu sponsorowanym oraz analityce internetowej, w którym udział wezmą eksperci.
 2. Przemówienia kluczowe: Inspirujące, prowokujące i kreatywne prezentacje osób znanych w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach.
 3. Społeczność: Doskonały moment na spotkanie i rozmowy w kuluarach z wiodącymi uczestnikami warsztatów.
 4. Targi: Liderzy w branży wystawią swoje stoiska, gdzie każdy będzie mógł porozmawiać, zasięgnąć rady i pozyskać kontakty.

Kto jest organizatorem?

Głównym celem Silesia SEM Warsztaty 2010 jest stworzenie płaszczyzny i miejsca spotkania dla przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z usług marketingowych w wyszukiwarkach internetowych oraz przedsiębiorców, którzy świadczą te usługi. Akademia Ekonomiczna jako organizator posiada wiele atutów, które pozwolą zorganizować Silesia SEM Warsztaty 2010 z sukcesem. Należą do nich:

 • dogodna lokalizacja w centrum Katowic oraz łatwy dojazd z każdego kierunku (np. z kierunków Gliwice, Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała),
 • reputacja i renoma Uczelni Państwowej, która pozwoli traktować AE przez uczestników warsztatów jako neutralnego partnera, który nie jest wyłącznie zainteresowany własnym zyskiem, lecz współpracą z biznesem,
 • infrastrukturę w postaci wyposażonej Auli, która pomieści kilkaset osób, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz darmowy parking dla gości,
 • doświadczenie, zorganizowano dotychczas 3 spotkania dla studentów i gości w ramach Silesia SEM, w których za każdym razem uczestniczyło ponad 100 osób.

Organizatorem jest Katedra Informatyki działająca na Wydziale Informatyki i Komunikacji Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Przewodniczącym Rady Programowej, która czuwa nad jakością i merytoryczną wartością prezentacji i paneli dyskusyjnych jest Artur Strzelecki.

Kto powinien uczestniczyć?

 • Zarządzający budżetami reklamowymi
 • Właściciele firm internetowych
 • Menedżerzy ds. marketingu internetowego
 • Zarządzający kampaniami wyszukiwania sponsorowanego
 • Specjaliści ds. pozycjonowania i optymalizacji
 • Analitycy danych o ruchu internetowym

Oczywiście po warsztatach możecie spodziewać się naprawdę soczystej relacji :)

5 komentarzy do “Warsztaty Silesia SEM 2010”

 1. Ja będę wyjeżdżał z Lublina,
  noclegu jeszcze nie zaplanowałem, ale w razie co to myślę że moglibyśmy coś znaleźć ;)

 2. Pingback: Relacja z Silesia SEM Warsztaty 2010 | Silesia SEM

Możliwość komentowania została wyłączona.