Wesołych Pogodnych Przyjemnych

Mamy święta, w Polsce mamy święto. A to najlepsza okazja do złożenia życzeń wszystkim czytelnikom!

Rain,
życzę Ci projektów na wielką skalę, rentownych. Takich z których będziesz dumny i z chęcią wykrzyczysz nam: „tak, to ja to zrobiłem i teraz to Wy mi możecie” ;) Więcej pogody ducha ;)

MArianku,
mam nadzieję, że zachowasz swoje poczucie humory nadal i ciągle chcesz odkupić ode mnie bloga za niewyobrażalną sumę piętnasty tysięcy złotych ;) Oby Twój zapał zaraził wszystkich gości gniotka!

Bublu,
nie wiem dlaczego, ale coś każe mi życzyć Ci wielu smaków gum owocowych, do żucia oczywiście.

Danielu,
Mam nadzieję, że Twój poradnik webmastera będzie nadal się prężnie rozwijał i życzę Ci dużo pomysłów na jego promocję i marketing. Chciałbym zobaczyć jak ten blog rośnie w siłę ;)

Harvi,
mam najlepszą okazję, aby pożyczyć Ci przynajmniej zrealizowania tegorocznego projektu. Liczę na więcej informacji tuż po Twojej maturze ;)

Pyciaku,
Tobie wypada życzyć wielu goli strzelonych… do bramki – tej piłkarskiej oczywiście. Jako, że na kobiety jeszcześ za młody to powodzenia przy seoblogowaniu ;)

shpyo,
odwiedzając nas parę razy zmusiłeś mnie do poznania Twoich idei i takich różnych. Życzę Ci powodzenia w projektach i realizowania ich do samego końca. Trzymam kciuki za nowy MFA projekcik ;)

Marches,
najlepiej to zrewolucjonizuj tych helpersów i wreszcie zacznij działać. Ta ;)

Bartku G,
wystartowałeś niedawno z nowym blogiem o pozycjonowaniu. Mam nadzieję, że prześcigniesz mnie w dostarczaniu informacji z branży i Twój projekt działalności gospodarczej wypadnie świetnie. Pomysł masz, trzymam kciuki za jego realizację ;)

milkus,
powodzenia w sprzedaży ebooków, niedługo już rynek urośnie, a Twoje doświadczenie na pewno pomoże Ci się w nim odnaleźć. Mam nadzieję, że google będzie dla Ciebie łaskawe i życzę Ci najlepszych ebooków do rozpowszechniania ;)

Chłopaki z lubimyczytac.pl,
wam to przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości muszę życzyć. Projekt genialny i obyście dali radę doprowadzić to do końca i nie złapali się na pierwsze lepsze pieniądze od byle jakiego inwestorzyny. Książki to super temat ;)

Oninom,
obyś zmienił wreszcie ten przerażająco ciemny szablon!

Newander,
jak słowo daję to ja mam nadzieję, że Twoja tawerna-gothic stanie się najlepszym serwisem o tej grze w sieci. Oby udało Ci się zbić na tym naprawdę konkretne pieniądze i obyś nigdy nie zostawił tego serwisu!

Nomand,
trochę więcej pokory i będzie super ;) Mniej tajemnic, a będzie jeszcze fajniej ;)

Karolu,
więcej spamów, mniej filtrów i pozytywnego podejścia do wyszukiwarki. Ona chyba nie gryzie i chyba chce dla nas dobrze;)

Adamie,
wiem że tu trafiasz i mam nadzieję, że przeczytasz również ten post. Oby Twój webbest poszedł szalenie w górę i stał się naprawdę ogromna platformą dotyczącą promocji i dyskusji o projektach internetowych!

Bartas,
panie z intenso i innych anchorów często zastępujących nick na blogu ;) Wielu klientów i zadowolenia! Blogi i strony idą Ci w górę i oby nie przestały!

Aniu,
życzę Ci wiele pozytywnej energii i silnej ręki w walce z wyszukiwarką. Poszukuj wiedzy nadal z tak wielkim entuzjazmem i zapałem, będę Ci za to wdzięczny ;)

Wszystkim pozostałym:
Zdrowia, szczęścia i wielu dobrych pomysłów. Wiele samozaparcia i wytrwałości, nadziei na jeszcze lepsze czasy i przede wszystkim życzę wam życzliwości. Nic bardziej nie cieszy jak chęć niesienia pomocy, szczerość i zadowolenie z życia. Mimo że lubimy narzekać odpuśćmy sobie te rzeczy w następnym tygodniu :) Taka mała blogowa inicjatywa.

Ach i kolejność nicków jest przypadkowa, wszystkich was jednakowo uwielbiam i jednakowo dobrze wam życzę ;)
Życzę również sobie wszystkiego dobrego.

PS
Wszyscy, którzy nie dostali jeszcze gniotka, a na niego czekają proszeni są o kontakt e-mailowy. We wtorek zaraz po świętach publicznie obowiązuję się do wysyłki i sfotografowania ów czynu pod groźbą chłosty. Cza naprawić co złe było, coby lepiej się zrobiło ;)

Oninom
Tagi: