Przejdź do treści

Wyjaśnienia i Powody

  • przez

Ostatnie wydarzenia spowodowały, że zupełnie inaczej zacząłem postrzegać biznes. Chyba wyrzuciłem wreszcie różowe okulary i zdałem sobie sprawę z tego jak naprawdę wygląda zarabianie konkretnych pieniędzy. Mówiąc szczerze, prawdopodobnie nie prędko wrócę do bloga. Pewnie kiedyś to zrobię, ale to nie będzie to najbliższa przyszłość.

Od niedawna zaczynam własne projekty. Szkolę się na Specjalistę SEO realizując własne projekty i tworząc strony, które mają dla mnie zarabiać. I wiem, że tego właśnie chcę. Nie chcę mieć (przynajmniej na razie) dużej, szybko rozwijającej się firmy. Teraz chcę mieć duże, szybko rosnące pieniądze, a nie firmę i to jest mój pierwszy cel na ten rok.

I to tak na dobrą sprawę było by tyle. Na razie.

6 komentarzy do “Wyjaśnienia i Powody”

  1. Dzięki Pawle,
    w sumie tak sobie po fakcie pomyślałem, że mogę odpowiadać na pytania czytelników w celu podtrzymania aktualizacji. Jeżeli jakieś się pojawią, chętnie na skrzynkę przyjmuję i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć :)

  2. Dzięki informacjom z tego bloga udało mi się w krótkim czasie wypozycjonować swoje witryny na całkiem oblegane słowa kluczowe i wcisnąć je do pierwszej 10.
    Myślę, że byłoby stratą dla innych amatorów pozycjonowania (choćby i własnych witryn), gdyby idea tej strony zanikła, dlatego życzę spełnienia się w nowych projektach i jak najszybszy powrót tutaj :)

Możliwość komentowania została wyłączona.