Przejdź do treści

Darmowe Skrypty od Gniotka

 • przez

Możesz pobrać i cieszyć się z wygody ;)

1. Skrypt wewnętrznego systemu wymiany linków.

2. Skrypt do obsługi presell pages – manager.

Skrypty są napisane w perlu, bardzo fajne. Jeszcze nie stworzyłem instrukcji obsługi, ale to z pewnością zrobię, gdy tylko z powrotem zacznę ich używać :) Na razie możecie sobie sami sprawdzić i zobaczyć co i jak i dlaczego i jak fajnie ;)

Do ściągnięcia tutaj.

PS
postanowiłem dać za darmo, bo mam jeszcze takie dwa wyjątkowe inne, które będą za trochę więcej darmo ;)

7 komentarzy do “Darmowe Skrypty od Gniotka”

 1. Gniotku, skoro już o preclowaniu mowa, to chciałbym się Ciebie zapytać, ile stron typu presell pages posiadasz?

  Nie mam nic wspólnego z pozycjonowaniem zawodowo (pracuję na etacie, a wolną chwilą prowadze swoje 2 portale, które pozycjonuję), ale ogromnie interesują mnie takie kulisy pozycjonowania : )
  Ile precli tworzysz np na pozycjonowanie jednej trudnej frazy? Wolisz serwis typowo preclowy, czy jednak wartościowy, którego stworzenie wraz z contentem będzie kilka razy większe niż stworzenie precla, ale za to jest szansa na zarobek.
  Jak to wygląda?

 2. Witaj Mariuszu ;)
  Typowych precli posiadam około 10-ciu, może dwunastu – jeden publiczny i chyba większości tutaj znany http://www.puknij.net .
  Pytając: „Ile precli tworzysz np na pozycjonowanie jednej trudnej frazy?” masz na myśli artykuły do precli czy całe strony?
  Bo to jest tak że wszystko zależy od innych sposobów pozycjonowana i wymagań danej frazy. Ciężko tutaj mówić konkretnie, jeżeli chcesz możesz wysłać mi wiadomość e-mailem i pomogę dobrać konkrety, coś poradzę i podpowiem.

  Jeżeli chodzi o tworzenie stron, to jestem zdecydowanym zwolennikiem unikalnych i pisanych własnoręcznie portali, portalików, czy blogów. Takie strony mogą zarabiać – jak wszystkie, ale kwestią samozaparcia i ich promocji jest to, czy zaczną na siebie zarabiać i przy okazji na benzynę.
  Zdarza mi się jednak tworzyć również strony typowo pod pozycjonowanie, parę podstron, kilka unikalnych tekstów i parę linków na takiej stronie – ale nigdy nie stawiam takich na domenie głównej – oczywiście taka strona nie jest w stanie na nią zarobić. Domeny główne rezerwuję pod projekty, które mogą na siebie zarobić.

  Warto zainteresować się również katalogami stron – zarówno pod względem katalogowania, ale także pod kątem posiadania i administrowania takim ;)
  Uh, trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że mimo wszystko napiszesz do mnie Mariuszu i coś będziemy radzić.

 3. Pingback: Gotlinka przeleciałem. - gniotek.com

 4. obecnie nie mogę się do tego zabrać, ponieważ musiałem zrezygnować z hostingu który udostępniał instalację modułów perlowych, a człowiek, który mi je pisał obecnie ma sporo na głowie i nie jest mi w stanie z tym pomóc.
  przepraszam sensor.

Możliwość komentowania została wyłączona.