Przejdź do treści

Piekne strony będą moje

  • przez

Ponowne cześć czytelnicy :) Aby pisać często, muszę tworzyć nowe tematy. A to zajęcie ciężkie jest, gdy ciągle pojawiają się nowe treści do uzupełnienia na moich stronach www. Mam jeszcze kupę projektów w zanadrzu, które będę realizował w duecie, jednak w chwili obecnej mam ciągły brak możliwości wkroczenia w nowe rzeczy.

Dzisiaj chciałem poruszyć temat pięknych stron. Mam na myśli witryny, które są po prostu ciekawe, a ich treść jest mocno specjalistyczna. Czyli takie, jakie powinny być strony. Dodatkowo bardzo ładny i przytulny szablon. Zauważyłem bowiem, że ogromna ilość darmowych szablonów to po prostu niedoróbki, które wyszły, ale tak jakby na siłę.
Owszem, można stworzyć bardzo ładną stronę na darmowym szablonie, ale trzeba stracić godziny na poszukiwaniu tego odpowiedniego szablonu. Albo można kupić i mieć spokój :)

Piękne strony to przede wszystkim estetyczny wygląd i treść, która zadowoli czytelników. Oprócz treści bardzo pozytywne wrażenie tworzą fotografie. Niestety fotografie również muszą być dobrej jakości – większość domowych samoróbek nie spełnia tych wymagań. Zdjęcia też trzeba umieć robić, jeżeli chce się je publikować – jeżeli nie, trzeba kupować.

Takie strony są po prostu piękne. Od kilku dni trwam w nieustającej zadumie nad takimi witrynami. Na pięknej stronie to i reklamy mają lepszą konwersję i są zawsze przyjemniejsze dla oka. Dodatkowo profesjonalny wygląd zdecydowanie lepiej świadczy o administratorze. Dlatego rozpocząłem tworzenie pięknych stron, stron, którym będę musiał poświecić bardzo dużo czasu, aby być zadowolonym. Fora również mogą być piękne, dowiedziałem się o tym dopiero, gdy sprzedałem swoje :)

Ja już wiem, że każdy szczegół (nawet ta favikonka) również wpływa znacząco na ostateczny odbiór witryny. Wszystko musi być ze sobą spasowane i odpowiednio dobrane. Piękne strony są cudowne :) Zachęcam każdego do tworzenia pięknych stron! I tyle na dzisiaj :)