Przejdź do treści

Darmowe kody do Katalogu Gniotka

  • przez

Dzisiaj mała niespodzianka. Postanowiłem przekazać wam kilka darmowych kodów, do mojego katalogu stron. Jeżeli myśleliście o dodaniu jakiejś strony, ale szkoda wam było 2,44zł na SMS, teraz możecie dodać swoją stronę za zupełne DARMO :)

Uwaga, ilość kodów jest ograniczona. W pierwszym dniu daję wam kodów 20. Za chwilę powiem na jakiej zasadzie. Na razie parę słów o katalogu. A trzyma się chłopak całkiem nieźle, muszę powiedzieć, że jak na średnio zaopiekowany katalog jest bardzo dobrze. Jedynym smutkiem jest kolejny spadek PR, jednak chyba znam powód tego nie oszukujmy się – mocnego dla mnie przypadku.

Katalog.Gniotek.com to jednak będzie dobry i długoletni katalog. Mówiąc szczerze mam cichą nadzieję, że może utrzyma domenę i będzie na liście kilku-kilkunastu osób, które będą stale dodawać do niego strony. Oczywiście dla stałych klientów będą duże rabaty – wystarczy skontaktować się ze mną e-mailowo :)

Dobra, czas na wasze kody:
od gniotek1 do gniotek 20

Co jakiś czas zamierzam organizować takie akcje. Mam nadzieję, że wam się spodobają :) Pomysł oczywiście wrzucił do blogosfery shpyo.