Przejdź do treści

Darmowe kody do Katalogu Gniotka

 • przez

Dzisiaj mała niespodzianka. Postanowiłem przekazać wam kilka darmowych kodów, do mojego katalogu stron. Jeżeli myśleliście o dodaniu jakiejś strony, ale szkoda wam było 2,44zł na SMS, teraz możecie dodać swoją stronę za zupełne DARMO :)

Uwaga, ilość kodów jest ograniczona. W pierwszym dniu daję wam kodów 20. Za chwilę powiem na jakiej zasadzie. Na razie parę słów o katalogu. A trzyma się chłopak całkiem nieźle, muszę powiedzieć, że jak na średnio zaopiekowany katalog jest bardzo dobrze. Jedynym smutkiem jest kolejny spadek PR, jednak chyba znam powód tego nie oszukujmy się – mocnego dla mnie przypadku.

Katalog.Gniotek.com to jednak będzie dobry i długoletni katalog. Mówiąc szczerze mam cichą nadzieję, że może utrzyma domenę i będzie na liście kilku-kilkunastu osób, które będą stale dodawać do niego strony. Oczywiście dla stałych klientów będą duże rabaty – wystarczy skontaktować się ze mną e-mailowo :)

Dobra, czas na wasze kody:
od gniotek1 do gniotek 20

Co jakiś czas zamierzam organizować takie akcje. Mam nadzieję, że wam się spodobają :) Pomysł oczywiście wrzucił do blogosfery shpyo.

5 komentarzy do “Darmowe kody do Katalogu Gniotka”

 1. Katalog był fajny dopóki był darmowy ;) Spoko, żartuje.

  A co do spadku PR to co jest twoim zdaniem przyczyną ? Duża ilość linków wychodzących ?

 2. Tak się zastanawiam co daje do katalogu dodawanie stron z bardzo wysokim PR (YouTube, Allegro czy inne tego typu).

  To tylko taki psychologiczny trik na tych co dodają strony bo myślą – dobry katalog wysokie PR-y ?

  Pozdrawiam !

 3. Ząbek,
  PR strona traci ze względu na zbyt dużą ilość indeksowanych podstron, jeżeli nie pojawiają się do niej nowe linki przychodzące – takie wnioski wyciągam z tego katalogu.

  Jakubie,
  dodawanie takich stron zwiększa chociaż teoretycznie TR. Przecież link do takiej strony nikomu w katalogu nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc :)

 4. Wedlug mnie katalog powinien miec duzo podstron, jak najwiecej. Podstrony tematyczne i powiazane z meta tagami i slowami kluczowymi , wielojezyczne, przyjazne dla wyszukiwarek. Wazne jest jednak dobre linkowanie i jak najmniej duplikatow. Reszta a mioanowicie efekty same przyjda.

 5. Arturze, zgadzam się, jednak jeżeli te podstrony nie są zaindeksowane… albo co najgorsze, linkowanie wewnętrzne niczym nie różni się od standardowego – skuteczność takich katalogów jest naprawdę mała.

Możliwość komentowania została wyłączona.