Przejdź do treści

Kampania AdWords, a zamiast klientów…

  • przez

Od wczoraj uruchomiłem kampanię AdWords dla strony z ofertą usług fotograficznych. Niestety zamiast klientów na moją stronę wchodzą przedstawiciele firm i innych stron internetowych, którzy chcą zedrzeć ze mnie tylko kasę. Trochę mnie to wkurza. Frazy mam ogólne, dopasowane do konkretnej lokalizacji. Przykro się robi, że oddajesz prawie 2zł za to, że ktoś zaoferuje Ci jakąś banalną i wręcz głupią usługę, która nie przynosi żadnych korzyści. Przykro, przykro.

Ale cóż zrobić. Drodzy czytelnicy myślący o AdWords – liczcie się z faktem, że nie tylko sami klienci klikają w wasze reklamy. Zdecydowanie większa część to internetowe hieny, które chcą tylko wydobyć dodatkową kasę z Twojej firmy. Fakt, że niektóre oferty mogą być ciekawe, ale… warto każdą przemyśleć.

No i na zakończenie:
Wybierajcie pozycjonowanie. Gniotek wie, że lepiej jest pozycjonować, dlatego pozycjonować zaczyna :)

ACH!
Byłem dzisiaj na Internetowych Dniach Rewolucji w Lublinie. Mam parę gadżetów, ale poza nimi nic. Mimo wszystko inicjatywa bardzo ciekawa. Może moje zdjęcie trafi do Dziennika Wschodniego, jeżeli tak – dam wam znać :)

4 komentarze do “Kampania AdWords, a zamiast klientów…”

  1. Nie potrafisz prowadzić kampanii AdWords i przekazujesz informacje innym, żeby się zrazili i wybrali… SEO + PS. Tyle w tym temacie

  2. Pablik, widziałeś moje konto AdWords?
    Ale widzę, że coś boli. Proponuję przemyśleć swoje słowa :)

    Ja swoje też przemyślę i faktycznie napiszę sprostowanie, ponieważ niektórzy mogą źle interpretować to o czym piszę.

Możliwość komentowania została wyłączona.