Przejdź do treści

Domeny az.pl

  • przez

Azetki kiedyś były fajne

A teraz to chujnia z grzybnią. Chyba google przywiązuje coraz większą wagę do adresów stron, chyba google przestało Lubic azetki. Bo zajebisty kontent, zajebiste linkowanie stałe, z mocnych stron, a domena gówno nie moc łapie. Domena po prostu jest tak zaniżona, że można myśleć o filtrze, czy innym upośledzeniu adresu.

Traktuję ją jak normalne, inne domeny. Linkuję, aktualizuję, sprawdzam i nic. Czarna Dupa i tyle. Niestety azetki są już wybrakowane. Za dużo spamu, za dużo bzdetów, za dużo byle czego znajduje się na tego typu domenach. Kiedyś miały renomę, skuteczne były. Ale przecież czasy się zmieniają…

Oj nigdy więcej azetek. Bo co można chcieć za złotówkę?
– Batonika „No Name” dla poprawy koncentracji i samopoczucia.

1 komentarz do “Domeny az.pl”

  1. witaj. Ja też kiedyś miałam domenę w az.pl z takim samym rozszerzeniem wiem teraz że to był błąd bo za darmo nie ma nic dobrego. Teraz kupiłam z mężem już normalną domenę .pl i się opłaciło. Nasze studio foto jest coraz częściej polecane i zauważane, a stara domena poszła w las a wizytówki zmieniliśmy i jesteśmy zadowoleni. Informacja dla wszystkich: nie kupujcie domen az.pl – odradzam.

Możliwość komentowania została wyłączona.