Przejdź do treści

System do pozycjonowania

  • przez

Dokonałem zakupu ciekawego i taniego systemu!!
Wyniósł mnie ledwo kilka stówek, a ma potencjał – dostałem konto hostingowe gratis i zadowolony jestem ;)

Teraz aby cza zlecić przygotowanie systemu pod moje potrzeby i puścić go dla znajomych, których ciężko zdobyć. Zadowolony jestem i myślę, że opłaciło się dokonać tego zakupu. Wewnętrzny system wymiany linków, dodatkowo preclownik (system zarządzania preclami) to ciekawe połączenie, które może okazać się naprawdę dobrą maszynką do pozycjonowania.
Teoretycznie sprawa prosta, jak będzie w praktyce to się okaże. Niebawem ruszą testy – jak przygotuję odpowiednie zaplecze preclowe – i będę mógł powiedzieć zdecydowanie więcej na temat takiego schematu no i jego skuteczności.
Do tej pory precle i dolinkowywanie artykułów czy to swl, czy innymi preclami i stronami było bardzo skuteczne. Niektórzy automatyzują ten proces już od dawna, teraz przyszła kolej na mnie. Zobaczymy co się wykluje z tego jaja.

Ów system do pozycjonowania z chęcią udostępnię publicznie, gdy tylko będę pewien, że działa i przynosi odpowiednie rezultaty. W chwili obecnej zleciłem prace nad przygotowaniem wszystkiego, ostatni guzik zapnę sam. Jeżeli jesteś zainteresowany współtworzeniem projektu zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie jesteś zainteresowany rozwijaniem polskiego SEO, to spadaj stąd i nie zabieraj cennego transferu innym.