Przejdź do treści

Jaki biznes otworzyć?

  • przez

Bardzo długo w ciągu ostatniego miesiąca myślałem o tym, w jaki biznes zainwestować resztki moich pieniędzy. Zgadnijcie co wymyśliłem :)

Jasna sprawa, że wszystko pójdzie w nowy projekt, który realizuję i o którym jeszcze nic nie wiecie. Całkowita tajemnica jeszcze jest trzymana, ale już w połowie września będzie oficjalne otwarcie i początek małej kampanii reklamowej. Oczywiście według mnie, na chwilę obecną najlepszym biznesem jest biznes internetowy. Oczywiście jest dużo rodzajów tego ustrojstwa…

Ja wybieram drogę w kierunku własnych, niezależnych portali internetowych. Oczywiście gniotka.pl będzie normalnie funkcjonować.  Niebawem strona dostanie nowy, już piękny i ładny wygląd. Niebawem na stronie pojawi się również małe portfolio i konkretne dziedziny usług, jakie będziemy świadczyć. Pod koniec września biznes zostanie oficjalnie otwarty.

Niestety mam jeszcze wiele wątpliwości, jednak im więcej człowiek pracuje i stara się o dobre wyniki, tym mniej wątpliwości się pojawia, a pozostałe zwyczajnie giną. Wiem jednak, że otworzenie biznesu, tak na pełną parę to nie jest łatwe zadanie. Teraz się zacznie, walka o klientów, walka o pozycje i o jeszcze lepszy wygląd strony dla klienta…

Mogę mieć tylko nadzieję, że uda się zrealizować większość założonych celów, a przy tym ruszyć z jednym projektem, a już niedługo z drugim. Zastanawiam się tylko, w jakim czasie uda mi się osiągnąć jakiekolwiek zarobki z projektu, który planuję wprowadzić. Tego po prostu nie wiem – wiem za to, że inicjatywa szlachetna i może chwycić, was również :)

Drugi projekt, który mam w zanadrzu dotyczy jednego z moich ulubionych tematów, w którym zresztą mam już doświadczenie. Jednak zanim dojdzie do jego realizacji będę musiał trochę przeboleć i znowu poświęcić godziny na pisanie tekstów, żeby na te projekty zarobić.
Właśnie – na swoje projekty zarabiam pisząc teksty do precli, czy na zaplecza. Wszystkie dochody z pozycjonowania przeznaczane są na rozbudowę zaplecza własnego pod strony klientów. Reszta idzie w gniotkę, opłaty za firmę, błędy itp.

Do dzieła zatem! Jeszcze sporo tekstów do napisania mi zostało :)
Czy potrzebuje ktoś może, paplania na precle, jakiejś strony, albo usług pozycjonerów? :)

PS
Sam nie wiem, czy to do dobrej kategorii trafiło, a…
niebawem będzie niespodzianka na blogu i książka do wygrania. Szykujcie się, bo o niej pisałem. Warto będzie powalczyć :)