Przejdź do treści

Nowy etap gniotka

  • przez

Nie mogę się zebrać do pisania. Z wielką trudnością przychodzą mi kolejne słowa, niestety.

Ale wiecie co? Chciałem wam opowiedzieć o nowym etapie, na którym się znalazłem. Po sprzedaży forum bardzo się ucieszyłem. Rozwiały się problemy finansowe, mam również skromny, ale zawsze budżet na nowy projekt. Dodatkowo trochę się wyleniłem i w nadchodzący weekend wydam trochę pieniędzy. To genialny moment, aby zacząć nowy etap życia, pójść poziom wyżej i rozwijać się dalej.

W tej chwili poszukuję grafika i programisty, z naciskiem na grafika. Dodatkowo kompletuję zaplecze redaktorów i osób, które podzielą moją ideę i nadzieję na rozwój projektu. Ach będzie się działo w moim życiu będzie :) Nie zamierzam rezygnować z pozycjonowania i reklamy internetowej – prawda, mam już trochę dosyć, ale z czegoś człowiek utrzymywać się musi :)

Oglądam sobie od czasu do czasu mundial, jak pracuję na komputerze to włączam TVP1 czasem TVP2 i oglądam mecze. Nie wiem dlaczego, może to po prostu coś w rodzaju rozerwania się? Ale gniotek przecież za piłką nie przepada. Za to podziwia osoby, które obejrzą jeden, czy dwa mecze i nagle stają się super ekspertami od piłki nożnej i tworzą teorie dlaczego tak, a nie inaczej potoczyły się losy danego spotkania – to po prostu jest genialna sprawa. Dodatkowo wkurza mnie ten niby ekspert, były trener z tą taką prostokątną twarzą – nie chce znać nazwiska, dlatego zapominam. A wkurza mnie, bo mówi tak jak nie powinien.

Niebawem mamy wybory, bardzo cieszę się z tego powodu, ale cholera… nie będę mógł prawdopodobnie zagłosować. Szkoda, ale mam nadzieję, że Wy zagłosujecie na mojego kandydata. Za sam wizerunek Napieralskiemu należy się prezydentura. Myślę, że czas na pewną zmianę w Polsce. Głęboko wierzę w to, że gdy urząd prezydenta zajmie G. Napieralski, coś się zmieni. Tak na dobrą sprawę to Korwin-Mikke byłby fajnym prezydentem, ale nie ma szans. Będąc realistą, polecam Napieralskiego, więcej w politykę nie wchodzę :)

Niedziela/Poniedziałek będę w Białymstoku. Jeżeli ktoś chciałby się spotkać, bardzo chętnie :)

PS
czy postawilibyście duży projekt na WordPressie?
Na jego korzyść przemawia to, że potrzebuję dokładnie takich funkcji jakie posiada.