Przejdź do treści

Podsumowanie ostatniego roku

  • przez

Minął mi kolejny rok. Nadszedł czas na podsumowanie i chwilę zadumy.

W ostatnim roku nie zrobiłem wiele sensownego. Trochę się nauczyłem, ale był to bardziej rok wegetacji i typowego niczego. Niestety nie mogę pozytywnie podsumować minionego roku. Niestety. Następny jednak musi być zdecydowanie lepszy. I będzie.

Niestety mam dosyć przykrą wiadomość, ponieważ mam coraz mniej czasu na pisanie. Jestem w trakcie intensywnego rozwoju i nie mogę go przerywać. W tej chwili dzieje się bardzo dużo rzeczy, sporo projektów i nowości się szykuje. W dodatku jak wiecie google też nie śpi, a konkurencja cały czas walczy. Nie będę zostawiał was z nadzieją, że będą pojawiać się na gniotku systematyczne wpisy – nie jestem w stanie tego zagwarantować.

Im więcej pracy, tym mniej czasu na przyjemności i rozrywkę :) – czyli na bloga.

Gdy tylko minie wrzesień przedstawię wam sytuację dokładnie. Wtedy będę już wstępnie przygotowany na objawienie światu moich projektów i paru ciekawostek z życia. Na razie praca, praca.

Nie wykluczam jednak, że na blogu nie będą się pojawiać ogłoszenia. Teraz potrzebuję grafika, osób, które lubią i chcą pisać oraz chętnie będę wynajmował punkty w systemach wymiany linków. Jednak wszystko w swoim czasie :)

Na razie życzę wszystkim wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że spotkamy się w serpach :)

PS
Jak wreszcie uda mi się coś osiągnąć, będę na bieżąco zapisywać uwagi i spostrzeżenia na blogu.