Przejdź do treści

Nowy Kurs Tworzenia Zaplecza

 • przez

Oficjalnie, wystartował!

Zapraszam do zapisywania się na nowy kurs tworzenia zaplecza :) Poniżej znajdziecie orientacyjny spis treści, który mam nadzieję  sprosta waszym wymaganiom. Dodatkowo obowiązuję się dodawać kolejne informacje, jeżeli oczywiście będziecie mi wysyłać konkretne pytania :)

Dodatkową nowinką jest fakt, że większość SEO informacji będzie wysyłana właśnie poprzez e-mail. Na blogu nie będą pojawiać się już posty dotyczące tworzenia zaplecza – wszystkich, którzy chcą czytać o zapleczu zapraszam do zapisu :)


Email :

Imię :

Zgadzam się z polityką prywatności

Spis treści – podstawowe e-maile.

 1. Tworzenie stron – przykłady, opis.
 2. Domeny, subdomeny, adresy IP.
 3. Promocja stron zapleczowych.
 4. Skrypty i takie inne…
 5. Najlepsze domeny na zaplecze.
 6. Jak długo trwa budowa zaplecza?
 7. Schemat linkowania zaplecza.
 8. Zaplecze dla systemów wymiany linków.
 9. Zaplecze, które generuje ruch.
 10. Pomysły na uniwersalne zaplecze.
 11. Zarabianie na zapleczu.
 12. Czy warto tworzyć zaplecza?

Tak wstępnie wygląda lista e-maili na dzisiejszy dzień. Dochodzą jeszcze e-maile informacyjne :) Zapraszam bardzo serdecznie do zapisu na listę… i wymianę opinii na temat tego kursu w komentarzach!


Email :

Imię :

Zgadzam się z polityką prywatności

8 komentarzy do “Nowy Kurs Tworzenia Zaplecza”

 1. milkus,
  powiedz mi w którym miejscu jest ten brak? O ile dobrze pamiętam mam tekst odnośnie generatora tematycznych newsów, ale może coś pominąłem, albo przeoczyłem…

 2. Ale gniotku zaszalałeś, po skopiowaniu do Worda wyszło 9 stronic. Zobacz ileś byś z tego miał postów na blogu. Z utęsknieniem czekam na informacje o :
  „Stwórz generator tematycznych newsów”.

  Kilka rzeczy napisanych w kursie jest spornych, ale nie będę się o nie wykłócał, bo każdy ma swoje doświadczenia i wnioski z własnych testów. Ogólnie kurs jest spox.

 3. Braków nie ma, chodziło mi raczej o podejście do pozycjonowania, a mianowicie zaplecza. Z częścią się po prostu zgadzam, a z częścią szczątkowo.

  Myślę też, że SWL (szczególnie rotacyjne) na dzień dzisiejszy można by było w kursie pominąć. Googielek bardzo ładnie sobie z nimi już radzi.

 4. milkus, zgadzam się że rotacyjne swl to już przeżytek, ale… jest takie jedno ale. Dają radę przy odpowiedniej konfiguracji i są tak całkiem w sam raz ;)

 5. SWLe to tak nie do końca przeżytek, w wielu przypadkach pozwalają ładnie dodalić wpisy w katalogach, czy praclach, a nawet niektóre podstrony naszego zaplecza.
  Do linkowania porządnych stron/zaplecza nie warto ryzykować, ale reszta? Czemu nie? Parę katalogów, autoblogów lub innego site-tworzącego oprogramowania i mamy X punktów.

  Liczymy na obszerne opisy Gniotku :) Dziękować za kurs.

 6. Pingback: kurs tworzenia zaplecza - gniotek.com

 7. Pingback: Jak zacząć pozycjonowanie?

Możliwość komentowania została wyłączona.