Przejdź do treści

Nowy Początek Wielkiej Kariery

  • przez

Zmiany da się zauważyć, prawda? :) W życiu jak na blogu, przez długi okres był zastój i zero konkretnego działania w sieci. Prawie nie odpalałem komputera. Kupę pieniędzy straciłem, takie wakacje :)

Zdecydowanie nie przepadam za okresem letnim. Niby od samego początku pracuję, fizycznie prawie, niby czas leci bardzo szybko, ale jest też spore rozbicie i wyjście z rytmu, rozstrojenie. Przestawienie się na inny tryb życia jest mozolne, powolne i strasznie mi się ciągnie. Próbuję to jakoś przyspieszyć, ale chyba powinienem zastosować tutaj zasadę z przysłowia: „co nagle to po diable”.

Mimo wszystko piszę nowy tekst, jest dobrze. Wreszcie zdecydowałem się wrócić do sieci, do pisania przynajmniej na ćwierć etatu :) Nowy projekt również zacznie pochłaniać mnóstwo czasu, dlatego profil bloga się będzie zmieniał, ewoluował. SEO przestało być dziedziną, która mnie nadal interesuje i chętnie się jej poświęcam. Niestety, chyba w SEO osiągnąłem już zadowalający poziom i ruszam w dalszą drogę. Co nie znaczy, że z pozycjonowaniem nie będę miał nic wspólnego – będę miał, jednak z trochę innej perspektywy. Oczywiście w miarę pamięci i możliwości będę wszystko opisywał.

Teraz zyskam więcej doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu projektami. Zdecydowanie więcej nauczę się o ogólnym marketingu internetowym, całkiem możliwe, że przećwiczę na nowo AdWordsy. Postaram się również uporządkować wszystko na blogu i czytelnie posegregować.

Na razie czas na ShowTime :)
Pozdrowienia!