Przejdź do treści

inwestycja

sztabka srebra

Biały metal w portfelu, czyli jak inwestować w srebro?

  • przez

Srebro jest o wiele bardziej dostępnym metalem od złota. Kurs srebra jest niższy. Łatwiej nabyć i zbyć to aktywo. Choć nie jest to już metal monetarny, wciąż zachowuje część cech środków pieniężnych. Dobrze sprawdza się jako zabezpieczenie kapitału, m.in. przed inflacją. Może też służyć jako sposób na dywersyfikację portfela. Dlatego inwestowanie w srebro jest atrakcyjną alternatywą dla innych form lokowania oszczędności. Czy warto inwestować srebro? Jak na nim zarobić?

Czytaj dalej »Biały metal w portfelu, czyli jak inwestować w srebro?
filharmonicy wiedeńscy moneta

Inwestowanie w złoto – czy warto i jak to robić?

  • przez

Niewiele rzeczy wywołuje równie dużo emocji jak złoto. Nawet dziś, choć dawno minęły czasy gorączki złota, o inwestowaniu w ten kruszec można sporo usłyszeć. Zdaniem ekspertów inwestowanie w złoto to dobra lokata kapitału, zwłaszcza jako zabezpieczenie przed inflacją. Czy tak jednak rzeczywiście jest? Dlaczego warto inwestować w złoto? Jak inwestować w złoto, aby nie stało się pułapką generującą straty? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, należy dowiedzieć się, jak działa rynek złota i jakie zasady nim rządzą.

Czytaj dalej »Inwestowanie w złoto – czy warto i jak to robić?

Idealny Katalog Stron

  • przez

Postawienie idealnego katalogu stron nie jest trudne. Trzeba znać jedynie parę ciekawostek na temat zarządzania nim, aby nie wpaść do dołka na śmieci. Nie interesują mnie skrypty, nie interesuje mnie grafika – to sprawy drugiego pokładu, na który nie mamy przecież czasu. Ważne są konkrety.

Czytaj dalej »Idealny Katalog Stron