Przejdź do treści

Atrakcyjna osobowość

  • przez

Gdy poczytywałem sobie Napoleona Hilla, bardzo często przewijał mi się wątek atrakcyjnej osobowości. Akurat wczoraj, czy przedwczoraj – tak naprawdę to dzisiaj – na własne oczy poznałem znaczenie atrakcyjnej osobowości.

Od ósmego września dzień w dzień po osiem godzin jestem na szkoleniu. Takie sobie szkolenie – podstawy przedsiębiorczości, zarządzanie firmą, wypełnianie papierów i tego typu rzeczy. To właśnie na tym szkoleniu zrozumiałem co znaczy mieć atrakcyjną osobowość i mieć możliwość poznać osobę, która taką osobowość ma. A co najciekawsze – miałem możliwość porównania osoby z naprawdę mocnym i silnym temperamentem z osobą, która nie ma wcale temperamentu.

I wiecie co? Teraz to ja zupełnie i naprawdę wiem, że to jacy jesteśmy w bardzo dużym stopniu wpływa na nasz sukces, na nasze życie i nasze przyszłe osiągnięcia. To właśnie od tego jak się zachowujemy, w jaki sposób żyjemy będzie zależało to, czy do czegoś dojdziemy – do czegoś naprawdę istotnego, wartościowego.

Oczywiście tutaj kolejny raz powinniśmy zdefiniować słowo sukces, ale niech każdy odbiera to słowo na swój własny sposób. Ja jestem przekonany, że atrakcyjna osobowość naprawdę jest w stanie zagwarantować nam sukces. Tak – sukces!

Oczywiście pisząc o żywym temperamencie mam na myśli zwyczajną umiejętność dogadania się z człowiekiem. Porozmawiania z nim. Atrakcyjną osobowość ma człowiek, który jest otwarty na nowych ludzi, wymienia poglądy i przekazuje wiedzę. Jest to osoba zaangażowana po uszy we wszystko za co się zabiera. Bardzo cenię sobie możliwość kontaktu z takimi osobami i jestem zadowolony, że mogłem na taką osobę trafić.

Wszystko dzisiaj. Niedługo dam wam więcej do czytania.

2 komentarze do “Atrakcyjna osobowość”

Możliwość komentowania została wyłączona.