Przejdź do treści

CENZURA INTERNETU DOBREM KONIECZNYM

  • przez

Gdybym tylko mógł, ocenzurowałbym Internet.

Bo martwię się o zdrowie moich znajomych, rodziców, przyszłych dzieci i dzieciątek moich dzieci. Internet powinien zostać ocenzurowany, bo tak naprawdę każda zabójcza siła wykorzystywana jest w złych intencjach. Już w momencie wynalezienia dzidy, czy noża (nie wiem, które wcześniej) zło szerzyło się wzdłuż i wykorzystywane były narzędzia niosące śmierć. A najpopularniejszy przykład to przecie pistolet. Za parę lat będzie to atom, nie dajta ludzie żeby był to internet.

Bo fajnie, dużo informacji, rzeczy fajnych, ale nic nie jest sprawdzone, nadal internet jest anonimowy. Bo gdyby chcieli ONI to by zrobili, że wszędzie i zawsze do każdej wypowiedzi przyporządkowane były prawdziwe dane człowieka, który wypowiedź udziela. Dzięki temu kreślimy wolność słowa, której i tak nigdzie nie ma, dzięki temu kreślimy wszystkich imbecyli, którzy próbują zaszkodzić, popsuć, czy zniszczyć.

INTERNET musi być ocenzurowanym medium. Wyobrażacie sobie nieocenzurowane radio, czy telewizję? Właśnie. Internet czeka zagłada i koniec. Mam nadzieję, że prędka. Mam nadzieję, że rejestracja stron szybko stanie się koniecznością i większość pozycjonerów splajtuje. Mam nadzieję, że ktoś weźmie się w końcu za ten Internet i zrobi z nim porządek.

Osobiście bardzo lubię czytać wszystkie blogi, które piszą bzdury; autorów tekstów, którzy piszą  o rzeczach o których nie mają najmniejszego pojęcia. Obrzydliwie podobają mi się eksperci w swoich dziedzinach, którzy polecają e-booki i audiobooki, bo tak. Uwielbiam sprzedawców internetowych i wszystkich innych allegrowych blogerów. Tak.

Ale, ale. Wole mieć dobrą policję i wojsko niż pintset, osimset i może dziewintset tysięcy ludzi odpowiedzialnych za cenzurowanie internetu. Tak, internet trzeba zepchnąć na margines, bo marginesem jest. Zanim będzie prawdziwą władzą to ciut, ciut czasu minie. A cenzurę proponuję zacząć od dużych portali, im zabraniać i zakazywać. Niech mali poczują się swobodnie, przynajmniej przez chwilkę.

Dobra, nabredziłem dzisiaj. Jutro powinno być konkretniej.
Wszystko.