Przejdź do treści

google caffeine

  • przez

i zdenerwowanie, rozgoryczenie. I zdenerwowanie i rozgoryczenie.

Pierwsze Testy Caffeine

Nie chcę narzekać, ale mam dosyć przetasowań wyników. Nie wiadomo co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego. Nowy algorytm googlowy według Panów ze sprawnego marketingu pojawi się dopiero za kilka miesięcy. Teraz niby sprawdzany – a skutecznie go sprawdzają. A mi się to wcale nie podoba.

Mam taką swoją teorię spiskową, że Caffeine wprowadzony jest już od początku roku 2010. Ale, ale. Coś tu jest nie tak, bo pozycje potrafią szybować w ciągu dnia z jednego końca Polski na drugi i to z różną prędkością. Jedne z szybkością światła, drugie wolniej, inne jak żółwie.

Indeksacja to już sam nie wiem jak działa. Chyba moje prognozy z początku roku się sprawdzają. Będziemy na nowo poznawać algorytm wyszukiwarki. Ciekawe jednak co będzie odgrywać ważniejszą rolę: kontent, linki, czy może analiza ruchu dla strony? Oby rotację wycieli całkowicie, oby wycieli wreszcie spamy.

Dobra, trochę utopijne myślenie.

PS
Idealnie jest robić w SEO dokładnie teraz. To jak uczyć się ekonomii w czasie kryzysu światowego. To jest najlepszy czas na SEO Testy! Jeżeli macie propozycje testów piszcie. Wszystko ;)