Przejdź do treści

Mam SEO Bohatera

  • przez

SEO Bohater – program do katalogowania stron. Nie jest automatem, jest półautomatem, który wypełnia za nas pola w katalogach stron www. Bardzo miły, przyjemny, ale nie na początku. Zyskuje dopiero po głębszym poznaniu, zupełnie jak z piękną, inteligentną kobietą. Zainteresowani?

SEO Bohatera kupiłem sobie parę dni temu, pod koniec poprzedniego tygodnia. Na początku program był dla mnie zupełnie nie zrozumiały, jakiś taki wcale nie piękny, nic konkretnego, nic niesamowitego. No i tak sobie zainstalowałem ten programik, tak sobie próbowałem to opanować, ale jestem zupełnie blady we wszystkim i nie do końca mi to fajnie wyszło. Całe szczęście, że suport programu jest wręcz doskonały.  Grzegorz(twórca programu) pomógł mi bardzo podczas instalacji, całego procesu uczenia się programu. Dzięki niemu trwało to zaledwie parę godzin – reasumując oczywiście.

Nadal nie opanowałem jeszcze paru rzeczy związanych z programem, ale na razie wszystko jest ok. Działa i kataloguje – a to się liczy. I kataloguje się całkiem fajnie. SEO Bohater jest porządnym programem, chociaż nie mam porównania, ponieważ to mój pierwszy tego typu program, z którego stale będę korzystać. Teraz katalogowanie jest przyjemnością.

Obecnie buduję listę katalogów i gdy uda mi się zebrać listę około 500 adresów, które naprawdę warto brać pod uwagę podczas katalogowania to opublikuję ją oczywiście na blogu i zachęcę do kupna programu. Mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć może jakąś darmową licencję dla jednego z czytelników i zorganizujemy jakiś fajny konkurs związany z katalogowaniem :)

Zobaczymy, zależy od waszego odzewu i ochoty – może będzie warto powalczyć? :)
Dajcie znak, że żyjecie!