Przejdź do treści

Prawie jak podsumowanie.

 • przez

Bo konkursy to ogólnie jak niewypały zagrały obie pały. 

Nie dałem rady zmieścić się w najzwyczajniejszych ramach czasowych, które sam sobie ustaliłem. Głupi gniotek, głupi. Nie dałem rady wysłać prezentów na czas, głupi gniotek głupi. Nie dałem rady, kurna jego mać, a to wszystko przez lenia i grę Gothica. Cholera jasna, już dzisiaj ją skończę i wrócę do normy. Tak, to już kolejny raz w nią gram, ale to wciąga. Wolny czas zamiast poświęcać na dokształcanie się i bloga to poświęcam grze. Ale czasem trzeba.

Jak skończę to zabiorę się z miejsca za opisanie tej głupiej sytuacji, pochodnych i tworzenie katalogu stron – i to taka niespodzianka dla was będzie fajna i dla mnie jeszcze fajniejsza. I tak to wygląda kurcze. Ale nawet jak gram to myślę o SEO i czasem jakiś pomysł mnie najdzie – fajne to granie w gruncie rzeczy, ale czas z tym skończyć. Dzisiejszej nocy powinien być the end, a przynajmniej jego początek ;)

Pierwszy raz was pozdrowię…

4 komentarze do “Prawie jak podsumowanie.”

 1. Kiedy zostaną wysłane prezenty? :P Bo nie mogę się już doczekać (a mail z adresem wysłałem :).

  PS. Jakbyś nie miał o czym pisać, to możesz wprowadzić kategorię Ksiazki, czyli obowiązkowe lektury nt marketingu/seo/pieniędzy itd. Myślę, że wielu osobom takie teksty by się przydały, no a przynajmniej mi, bo lubię czytać takie drukowane książki w tych właśnie tematykach.

  pzdr

 2. Hej, Hej,
  właśnie dzisiaj wszystko poszło pocztą nastałem się tam kupę czasu, ale dla was wszystko ;) Jeżeli chodzi o tematykę postów to oczywiście mogę poczytać trochę i po polecać ;)

  Ale to spokojnie, na razie trzeba zakończyć sprawy konkursowe ;) A jakiś tekst to już dzisiaj nawet może wejść.

Możliwość komentowania została wyłączona.