Przejdź do treści

Podsumowanie roku 2009

  • przez

Z każdej strony: finansowej, seowej oraz przy okazji tej innej.

Poprzedni rok był słaby. Google sobie poczekało i pozmieniało parę, rzeczy, ale za to kawałek zaplecza już siedzi w indeksie i nabiera mocy. Przez rok stworzyłem całkiem ładną bazę stron, ale wiem, że stać mnie na więcej. Rozsądne dysponowanie pieniędzmi zaczęło się od połowy 2009r. Co najlepsze – w 2009! powstał ten blog i to będzie data pamiętna.

Przez cały rok to chyba najwięcej się nauczyłem i wyleniłem. Ale! powstały największe do tej pory moje projekty internetowe i nadal są rozwijane. Do tego można zaliczyć nawet katalog gniotkowy, który lada miesiąc będzie miał swój start oficjalny. I może nawet trochę zmądrzałem?:)

W 09 napisałem też parę tekstów, do których mam nadzieję będziecie wracać;) Może mało skromnie, ale mam nadzieję, że na coś się przydadzą. Heh. I to by było na tyle. Czas iść do przodu dalej i działać jak najwięcej. Postanowienia są, ale aż wstyd o nich mówić, dlatego zachowam je dla siebie – jak coś wypełnię to z dumą napiszę – oczywiście za rok!

Tymczasem już szykuję kolejne tematy do poruszenia na blogu. Tymczasem  oznajmiam, że gniotek.com z jakiegoś nieznanego mi zupełnie powodu otrzymał w grudniowym update – PR=3. Miło, oby się utrzymał i powiększał stopniowo ;)

A w nowym roku wszystkim czytelniom życzę więcej wszystkiego. Więcej najlepszego i silnego charakteru! Przede wszystkim. Już niebawem wyląduje na właściwych torach i zaczniemy działać.