Przejdź do treści

Wyszedłem z filtra

  • przez

Pamiętacie ostatni post na temat strony biznesportal.com.pl? Parę dni temu sprawdziłem sobie efekty mojego lekkiego podlinkowania. Niestety Yahoo! zupełnie szwankuje jeżeli chodzi o linki zwrotne, więc…

niewiele zauważyłem. Ale domena biznesportal.com.pl wyszła z googlowego filtra. Przypominając w skrócie – kupiłem domenę, na której stał kiedyś jakiś syf podpięty pod SWL. Postawiłem swoją super ładną stronkę, biorę się za jakieś tam podlinkowanie, a tu patrzę, że filtr. No to cierpliwość + kilka stałych linków dało efekt w postaci wyjścia strony z filtra.

Nie wiem jak w tej chwili będzie wyglądać walka o pozycje na domenie, ale myślę, że coś pokombinuję i o te pozycje powalczymy. W sumie mam chyba jeszcze jedną podobną domenkę, zobaczę, czy podobny proces pomoże.

A czy wy też myślicie, że powinienem więcej pisać?

4 komentarze do “Wyszedłem z filtra”

  1. Gniotku Twojego bloga czytam już dosyć długo. Cieszy mnie, że udało Ci się wyjść z filtra. Uważam, że powinieneś więcej pisać, ale też bardziej regularnie i przede wszystkim praktyczne wpisy o seo. :)

  2. Dzięki za komentarz Websiku :)
    Mam nadzieję, że w końcu te praktyczne wpisy się pojawią. Mi też ostatnio brakuje troszkę praktyki w SEO, ale poprawiam się :)

  3. ja też oczywiście czytam Twojego bloga od dość dawna i zastanawiałem się co tak ostatnio mało wpisów, pozdrówka! :)

Możliwość komentowania została wyłączona.