Przejdź do treści

E-marketing w Akcji

 • przez

Książkę e-marketing w akcji, kupiłem ładnych parę miesięcy temu. W tym samym okresie zacząłem ją czytać. Dzisiaj, planując nowy wpis na bloga pomyślałem, że warto o niej wspomnieć. Jest to bardzo dobra lektura, dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z internetowym marketingiem, albo dopiero rozpoczynają praktykę, z nabytą już wcześniej wiedzą teoretyczną.

E-marketing w Akcji, ogólnie opisuje sposoby i metody promocji różnego rodzaju produktów oraz stron internetowych w sieci. Książka jest dobrze poukładana i napisana bardzo przystępnym językiem. Starsi wyjadacze nie znajdą w niej żadnych konkretnych i nowych dla nich informacji.

Książka została wydana w roku 2008 więc musimy brać poprawkę na rynkowe zmiany, które w przypadku sieci zachodzą bardzo szybko i płynnie. Autorzy to praktycy, którzy z marketingiem internetowym mają do czynienia na co dzień. Myślę, że dobra publikacja do przyswojenia i ułożenia sobie całej wiedzy.

Gdy czytałem e-marketing w Akcji na marginesie notowałem sobie dodatkową wiedzę(oczywiście w postaci skrótów myślowych) którą zdobywałem z innych źródeł i własnego doświadczenia. Dzięki temu moja książka jest istną osobistą biblią marketingu. Polecam taki sposób czytania książek każdemu :)

Książka do nabycia w każdym empiku.

PS
Na życzenie będę pisał częściej, nie obiecuję jednak często długich i wyczerpujących tekstów. Na nie będzie zarezerwowany odpowiedni termin :) Od przyszłego tygodnia przystępuję do kolejnych testów linkme. Planuję również w końcu całkowicie spolszczyć bloga i umieścić tutaj w jakiś sposób reklamy.
Co powiecie na AdSense? Gdzie według was byłoby wygodnie i skutecznie?

6 komentarzy do “E-marketing w Akcji”

 1. Może być AdSense, ale osobiście byłbym wdzięczny za test programów partnerskich porównywarek cen. Mógłbyś wrzucić rotator widgetów od skąpiec.pl, ceneo.pl i kupujemy.pl Sam bym zrobił taki test, ale brakuje mi jednego roku życia i większej liczby odwiedzin. Naprawdę za taki test byłbym niezwykle wdzięczny.

  Powiem tylko, że ceneo daje 10gr za klika, kupujemy też, a z tym skąpcem to właściwie nic nie wiadomo – niby 80% od ich zysku, ale tego nie rozumiem.

 2. AdSense to raczej niezbyt dobry pomysł w tej specyficznej tematyce, chociaż szczeże powiedziawszy jestem ciekaw wyników. Ja nie mam nic przeciwko reklamom, już dawno powinieneś je wprowadzić.

  Z niecierpliwością czekam na wyniki testu linkme!

  We wcześniejszym wpisie wspomniałeś, że masz zamiar stworzyć kilka stronek MFA, może mógłbyś rozwinąć temat?
  Pozdrawiam!

 3. Cześć,
  dzięki za komentarz Maćku i Krzyśku :)

  Sprawdzenie porównywarek cen nie jest złym pomysłem, jednak nie mam w chwili obecnej żadnej strony, której target odpowiadałby zakupom przez internet. Muszę się jednak nad tym zastanowić.

  Maćku, owszem mam zamiar stworzyć trochę stron pod AdSense jednak wspomnieć więcej jeszcze nie mogę, bo sam nie wiem jak to będzie do końca wyglądało :)

 4. Pingback: Kupiłem domenę z filtrem - gniotek.com

 5. Warchol, naprawdę próbowałem już to zrobić, ale za nic nie mogę dojść ładu i składu. Pozostaje mi podanie informacji, że Opery nie wpuszczam :)- Oczywiście żart. Ale spróbuję to rozwiązać inaczej.

Możliwość komentowania została wyłączona.