Przejdź do treści

E-marketing w Akcji

  • przez

Książkę e-marketing w akcji, kupiłem ładnych parę miesięcy temu. W tym samym okresie zacząłem ją czytać. Dzisiaj, planując nowy wpis na bloga pomyślałem, że warto o niej wspomnieć. Jest to bardzo dobra lektura, dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z internetowym marketingiem, albo dopiero rozpoczynają praktykę, z nabytą już wcześniej wiedzą teoretyczną.

E-marketing w Akcji, ogólnie opisuje sposoby i metody promocji różnego rodzaju produktów oraz stron internetowych w sieci. Książka jest dobrze poukładana i napisana bardzo przystępnym językiem. Starsi wyjadacze nie znajdą w niej żadnych konkretnych i nowych dla nich informacji.

Książka została wydana w roku 2008 więc musimy brać poprawkę na rynkowe zmiany, które w przypadku sieci zachodzą bardzo szybko i płynnie. Autorzy to praktycy, którzy z marketingiem internetowym mają do czynienia na co dzień. Myślę, że dobra publikacja do przyswojenia i ułożenia sobie całej wiedzy.

Gdy czytałem e-marketing w Akcji na marginesie notowałem sobie dodatkową wiedzę(oczywiście w postaci skrótów myślowych) którą zdobywałem z innych źródeł i własnego doświadczenia. Dzięki temu moja książka jest istną osobistą biblią marketingu. Polecam taki sposób czytania książek każdemu :)

Książka do nabycia w każdym empiku.

PS
Na życzenie będę pisał częściej, nie obiecuję jednak często długich i wyczerpujących tekstów. Na nie będzie zarezerwowany odpowiedni termin :) Od przyszłego tygodnia przystępuję do kolejnych testów linkme. Planuję również w końcu całkowicie spolszczyć bloga i umieścić tutaj w jakiś sposób reklamy.
Co powiecie na AdSense? Gdzie według was byłoby wygodnie i skutecznie?