Przejdź do treści

Śluby Panieńskie

  • przez

Naprawdę przyznaję się wam bez bicia, że ja totalnie zapomniałem, że byłem na ślubach panieńskich. Rzecz jasna to w sumie to tak na prośbę mojej drugiej połowy. Ale do rzeczy, to stwierdzić trzeba, że te cholerne Śluby Panieńskie to komedia wyłącznie dla facetów. Ale mało tego!

To, że faceci umierają ze śmiechu to jeszcze połowa wad tego filmu. Druga połowa to fakt, że wiele kobiet jest wręcz zażenowanych filmem i zupełnie im się nie podoba. No naprawdę. Samej komedii Fredry nie czytałem. Może dlatego film nie za bardzo przypadł mi do gustu? Fakt! Było kilka naprawdę śmiesznych momentów, jednak całość uważam za kiepską.

Śluby Panieńskie jest kolejnym filmem, w którym puenta nie stworzona przez scenarzystę, ani niestety reżysera jest zasługą wyłącznie utworu, na którego podstawie był kręcony film. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jeżeli film jest dobry sam w sobie. Jeżeli gra aktorska staje na najwyższym poziomie(a w tym przypadku osobiście widziałem niezłą zabawę aktorów), a film jest w całości ekstra i dopasowany… Niestety tak nie było.

Chyba zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć sztukę w Teatrze niż wydawać pieniądze na Śluby Panieńskie. Uważam, że straciłem te pieniądze zupełnie na marne i nawet ten wpis nie wynagrodzi mi tej straty. Podczas wyprawy na filmy pokroju Ślubów Panieńskich człowiek czuje, że największą rozrywką jest jedzenie Nachos.

Jeżeli oglądaliście film, chętnie posłucham opinii. To kolejna polska komedia, która była niesamowicie głośna i równie niesamowicie rozczarowująca. Całe szczęście, że nie obejrzałem jeszcze filmu Ciacho, czy Lejdis. Chociaż może nadrobię te zaległości dzięki Ipla? [marginesowo: dopiero niedawno odkryłem Iplę, brat mi pokazał jak StandUP oglądał. Super sprawa, obecnie jestem nałogowym pochłaniaczem wszystkiego co się na Ipla znajduje – oczywiście w godzinach poza pracą, która trwa prawie cały czas].

Jak zapowiadałem ostatnio oceniając Social Network, wprowadzona została gniotocena.

Śluby Panieńskie: 1,5/10

2 komentarze do “Śluby Panieńskie”

  1. Pingback: Incepcja 2010 - DiCaprio, Cotillard, Page - gniotek.com

Możliwość komentowania została wyłączona.