Przejdź do treści

Dziwna zależność pozycji…

  • przez

względem linkowania i nielinkowania zaplecza systemem rotacyjnym.

Bo nigdy nie twierdziłem, że nie używam systemów wymiany linków. A to co obecnie obserwuję ma również związek z piramidą linków. Odcięto mi dostawę punktów. Szczerze mówiąc, na początku nawet nie zauważyłem. Dopiero po dwóch dniach, jak pozycję tak nagle mi w stronach podskoczyły w górę, zorientowałem się, że system nie dopala linkami, ani precli, ani zaplecza, ani tych blogów z piramidy.

Ale wcale, a wcale mnie to nie zmartwiło. Sprawdzacz pozycji działa i pokazuje coraz lepsze wyniki. Trzeba się cieszyć, bo i pieniędzy będzie więcej. Miejmy nadzieję, że takie pozycje się utrzymają. Postanowiłem nie wznawiać na razie linkowania i zaczekać, zobaczyć co się wydarzy. Może pozycje się umocnią i wskoczą na konkretne miejsca i już tam osiądą? – Mam taką nadzieję, szczerze mówiąc.

Ale dziwi mnie ta zależność pozycji od przerw w linkowaniu. To już nie pierwszy raz mi się coś podobnego zdarza. Wcześniej szydło z worka wychodziło po kilku dniach, bo pozycje wpadły wyżej i za parę dni spadły z powrotem. Musiałem zaczynać od początku ten sam proces, bo nic innego nie pomagało…

Ale zobaczymy co się wyklaruję. Z pewnością o tym napiszę ;)

1 komentarz do “Dziwna zależność pozycji…”

  1. Pingback: Koniec systemów wysokie pozycje - gniotek.com

Możliwość komentowania została wyłączona.