Przejdź do treści

Biznes

coaching biznesowy

Na czym polega i jakie korzyści daje coaching biznesowy?

  • przez

Tylko najbardziej konsekwentni przedsiębiorcy, którzy stale się rozwijają są w stanie osiągnąć sukces. Muszą się jednak najpierw nauczyć wielu rzeczy o zarządzaniu biznesem i własnym czasem. Muszą dowiedzieć się jak efektywnie działać i w jaki sposób osiągnąć cały swój potencjał jako przedsiębiorcy. Coaching biznesowy jest jednym ze środków, które w tym pomagają.

Czytaj dalej »Na czym polega i jakie korzyści daje coaching biznesowy?
podróż autem

Czy wypożyczalnia samochodów sportowych to dobry biznes – koszty, wyzwania, jak zacząć?

  • przez

Sportowe auta premium budzą wielkie emocje. Któż nie chciałby usiąść za kierownicą Ferrari, Porsche czy Lamborghini? Modele takie jak Ford Mustang czy Chevrolet Camaro są marzeniem niejednego kierowcy. Wynajem aut luksusowych wydaje się więc dobrym pomysłem na biznes. Czy tak jednak jest w istocie? Jak zarabiać na samochodach z segmentu premium i jak założyć wypożyczalnie samochodów sportowych?

Czytaj dalej »Czy wypożyczalnia samochodów sportowych to dobry biznes – koszty, wyzwania, jak zacząć?
firma

Restrukturyzacja firmy. Jak przeprowadza się postępowania restrukturyzacyjne?

  • przez

Dzięki restrukturyzacji przedsiębiorstwo może zmniejszyć ryzyko swojej upadłości. Gwałtowne zmiany dotyczące firmy, w tym jej aktywów i pasywów, pozwalają na wypracowanie optymalnych rozwiązań chroniących przed bankructwem, a przy tym uwzględniających roszczenia wierzycieli.

Czytaj dalej »Restrukturyzacja firmy. Jak przeprowadza się postępowania restrukturyzacyjne?

Oni zniszczyli mi życie…

  • przez

Pamiętam końcówkę liceum. Była piękna, ale nie pod względem finansowym. Największym problemem była chęć posiadania czegoś nowego, czegoś lepszego, czegoś co będzie się mniej psuło. I to taka nieodparta chęć. Towarzyszyła jej koleżanka satysfakcja, która ciągle podpowiadała: „ludzie zobaczą Cię w nowym. wreszcie będziesz mógł szybciej pojechać. wreszcie będą Cię szanować i poczujesz się naprawdę ważny!

Czytaj dalej »Oni zniszczyli mi życie…