Przejdź do treści

Pozycjonowanie

ogólne zagadnienia tematu.

senuto dla copywritera

Czy Senuto przydaje się w pracy copywritera?

  • przez

Senuto to bardzo popularne narzędzie w branży SEO. Korzystać z niego może nawet 80% specjalistów od pozycjonowania w naszym kraju. To polskie narzędzie analityczne ułatwia planowanie strategii SEM oraz badanie wyników SERP. Pozwala efektywnie ocenić działania SEO, poprawić ich skuteczność oraz opracować harmonogram dalszych prac. Ale czy przydaje się także w pracy copywritera?

Czytaj dalej »Czy Senuto przydaje się w pracy copywritera?

Aktualizowanie a Pozycjonowanie

  • przez

Dzisiaj zastanawiam się nad bardzo istotnym czynnikiem internetotwórczym. Jak duża aktualizacja strony www może spowodować jej niestabilność w wyszukiwarce google. Pisząc niestabilność mam na uwadze wahania w pozycjach, które były zajmowane przez długi ogon(czyli podstrony strony głównej). Krótkie założenie:

Czytaj dalej »Aktualizowanie a Pozycjonowanie

Filtr za stosowanie SWL?

  • przez

Wczoraj, mniej więcej wczoraj zauważyłem spadek jednej ze swoich stron o dobre 50 pozycji. Rzecz wydarzyła się mniej więcej w tym samym czasie, co dostaliśmy mapki googlowe w wyniki wyszukiwania na innych zasadach. Ale do rzeczy.

Czytaj dalej »Filtr za stosowanie SWL?

Mam SEO Bohatera

  • przez

SEO Bohater – program do katalogowania stron. Nie jest automatem, jest półautomatem, który wypełnia za nas pola w katalogach stron www. Bardzo miły, przyjemny, ale nie na początku. Zyskuje dopiero po głębszym poznaniu, zupełnie jak z piękną, inteligentną kobietą. Zainteresowani?

Czytaj dalej »Mam SEO Bohatera