Przejdź do treści

film

Incepcja

  • przez

Ostatni dzień października zakończyłem wypadem do kina na Incepcję. Nie widziałem tego filmu wcześniej, nie wierzyłem opisom, opiniom i ogólnemu zadowoleniu z filmu. Cieszę się, że właśnie teraz odwiedziłem Incepcję. Dlaczego?

Czytaj dalej »Incepcja

Śluby Panieńskie

  • przez

Naprawdę przyznaję się wam bez bicia, że ja totalnie zapomniałem, że byłem na ślubach panieńskich. Rzecz jasna to w sumie to tak na prośbę mojej drugiej połowy. Ale do rzeczy, to stwierdzić trzeba, że te cholerne Śluby Panieńskie to komedia wyłącznie dla facetów. Czytaj dalej »Śluby Panieńskie

The Social Network

  • przez

Byłem, widziałem, dzisiaj świeżo z kina wróciłem. Wiem, nieco późno – ale lepiej późno niż później, albo wcale. No i kurcze śmiesznie troszkę. Mam nadzieję, że Wy również odwiedziliście już kino, albo jakąś hakerską wersję udało wam się zdobyć… No mniejszejsza z tym.

Czytaj dalej »The Social Network

Uczeń czarnoksiężnika

  • przez

Odwiedziłem kino. Po bardzo długiej przerwie wybrałem się na film fantastyczny, stworzony przez Disney’a: Uczeń Czarnoksiężnika. Zagrał w nim jeden z moich ulubionych aktorów: Nicolas Cage. Odtwórcą głównej roli był Jay Baruchel.

Czytaj dalej »Uczeń czarnoksiężnika